Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wilcza Kłoda

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Piotrków Kujawski

Piotrków Kujawski(Wilcza Kłoda + 17 km)

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się we własnym domu położonym w sercu natury. Otwierasz okno, a Twoim oczom ukazuje się widok drzew skąpanych w porannym słońcu, słychać śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kamienica

Kamienica(Wilcza Kłoda + 21 km)

1 499 000 zł368 m² 4 073,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Na sprzedaż przestronny dom piętrowy w wysokim standardzie połączony z dużym budynkiem garażowym z częścią usługową, wyposażony w energooszczędne technologie gruntowej pompy.

Szczegóły ogłoszenia

24,14 zł/m²290 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. użytkowej 290 m2, położony na I piętrze - klatka schodowa z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokalizacja: konin ul. Chopina, os. Zatorze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Skulsk

Skulsk(Wilcza Kłoda + 11 km)

66 220 zł946 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 946 m2 do 1026 m2, położone w miejscowości gminnej Skulsk, przy ul. Piaski, w malowniczej okolicy lasów i jezior. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Ślesin

Ślesin(Wilcza Kłoda + 9 km)

464 100 zł663 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo atrakcyjne działki letniskowe w świetnej lokalizacji. Nieruchomości o regularnym kształcie i powierzchniach: 663 m2, 531 m2, 693 m2, 500 m2. Płaskie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Goczki

Goczki(Wilcza Kłoda + 12 km)

1 590 000 zł106 100 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: atrakcyjna działka rolna o powierzchni 10,61 ha w malowniczej okolicy Wierzbinka! Oferujemy nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Goczki, gmina Wierzbinek, składającą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wincentowo

Wincentowo(Wilcza Kłoda + 17 km)

1 230 000 zł4 737 m² 259,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Wincentowo (gmina Piotrków Kujawski), bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Głuszyńskiego. Idealna propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyzwolenia

Glinka,Konin(Wilcza Kłoda + 24 km)

389 000 zł62,22 m² 6 252,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, położone na 4. piętrze w 10.piętrowym bloku z winą przy Wyzwolenia 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ślesin

Ślesin(Wilcza Kłoda + 9 km)

200 000 zł2 074 m² 96,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Ślesinie. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta a jednocześnie blisko centrum. W najbliższym sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

V,Konin(Wilcza Kłoda + 24 km)

175 000 zł34,13 m² 5 127,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na V Osiedlu, ul. Przemysłowa w Koninie. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia lokalu: 34,13 m2 Liczba pokoi: 1 / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wilcza Kłoda

Wilcza Kłoda,wielkopolskie

400 000 zł160 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Dom Z ogromnym potencjałem - 150 m + działka 0,96 ha - tylko 400 000 zł uwaga! możliwość dokupienia 3,64 gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wilcza Kłoda

Wilcza Kłoda,wielkopolskie

55 000 zł5 600 m² 9,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolną 5600 m o wyjątkowych walorach przyrodniczych, w miejscowości Wilcza Kłoda, gm. Wierzbinek, pow. koniński. Z dużym potencjałem rekreacyjnym, położona nad.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij